Wegański
Kubek
Brand Design

WEGEkubek to produkt, który jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów – w szczególności tych na diecie wegańskiej i wegetariańskiej, ale sięgnąć po niego może każdy! Zwłaszcza jeśli poszukuje produktów z naturalnie dobrym składem, wartościowych i szybkich w przygotowaniu. Tutaj mamy cały zestaw – własny kubek gotowy? Teraz pora na kubki smakowe!

Uważnie obserwując trendy na rynku oraz rozwijający się segment produktów dla wegan/wegetarian stworzyliśmy koncept produktu i brand, który odpowiada wymaganiom współczesnych konsumentów. W odróżnieniu od dań obiadowych typu risootto czy kaszotto jest to propozycja covinience – porcja na raz gotowa w kilka minut.


Nawiązuje ona również do filozofii zero waste. Istotny komunikat to: wykorzystaj swoje naczynia, nie korzystaj z plastikowych jednorazówek! Opakowanie jest wykonane z materiału, który można w pełni poddać recyklingowi

Look&feel marki został zaprojektowany, tak aby wyróżnić ją na półce i w jednoznaczny sposób zakomunikować konsumentom benefity. Kod kolorystyczny, zdjęcia, elementy graficzne i prosta typografia – to wszystko składa się na spójną całość. Opakowanie ma opowiadać o produkcie, ale nie może być „przegadane”.

popup image
popup image

popup image

popup image

popup image
Kolejny projekt
Listki Waflowe
Brand Design