Serce od Serca

Walentynki to szczególnie ważny w branży FMCG peak sprzedażowy. Dla Fabryki Cukierniczej Kopernik zaprojektowaliśmy eleganckie i wyróżniające się opakowanie dla wyjątkowego produktu: jednego, dużego Serca Piernikowego w czekoladzie deserowej.

Duże, pojedynczo pakowane Serce Piernikowe to produkt, który oprócz Walentynek może być wykorzystany jako prezent na inne okazje jak np. Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Kobiet czy Dzień Matki. Dlatego chcieliśmy, by opakowanie miało charakter prezentowy, ozdobny, a za razem przekazywało najważniejsze emocje, jakie towarzyszą tym uroczystościom, czyli szczęście i miłość!

W projekcie postawiliśmy na retro-nowoczesne elementy graficzne oraz duże i impaktowe zdjęcie produktu. Na etapie DTP projekt został uzupełniony o uszlachetnienia takie jak punktowy lakier, dodatkowe kolory metaliczne i tłoczenia. Te delikatne elementy dopełniają cały projekt zarówno w sferze wizualnej jak i dotykowej. Dodają mu elegancji, stylu i prezentowej formy, która powoduje, że produkt sam w sobie może stanowić doskonały upominek dla ukochanej osoby.

KOPERNIK_serca_piernikowe_projekt_opakowania_brsnding_packaging_06
KOPERNIK_serca_piernikowe_projekt_opakowania_brsnding_packaging_05
KOPERNIK_serca_piernikowe_projekt_opakowania_brsnding_packaging_04

Zakres współpracy

Pozycjonowanie marki.

Strategia kreatywna.

Copywriting.

Identyfikacja wizualna.

Projekt opakowania.

Projektowanie graficzne.

Zdjęcia na potrzeby projektu opakowania wykonało studio Food Content.

Kontakt

Lookin'Good
Rybaki 34
87-100 Toruń, Poland

Cezary Kubiak

New Business
Phone:
 +48 502 634 072
Email: cezary@lookingood.pl

© Lookin'Good 2024

All rights reserved©