Projekt pełen orzeźwiających zmian

Mella to kultowe galaretki o smaku owocowym w delikatnej czekoladzie. Od lat są produkowane przez firmę Goplana. Znana polska marka słodyczy postanowiła odpowiedzieć na zmieniające się trendy w zakresie ekologicznego packagingu i zmniejszyć rozmiar opakowania Melli. Naszym zadaniem było odświeżenie brandu galaretek oraz zaprojektowanie nowych opakowań.

Mella_Goplana_projekt_opakowania_branding_01

W liftingu brandu zależało nam na tym, aby zachować jego tradycyjny i rozpoznawalny charakter, ale jednocześnie go unowocześnić. W tym celu pozostawiliśmy dawny font i zrezygnowaliśmy z granatowej apli na rzecz wyraźnego konturu wokół nazwy, który odświeżył wizerunek Melli.

Mella_Goplana_projekt_opakowania_branding_02

Następnie zaprojektowaliśmy nowe opakowania dla galaretek. Kluczową była soczysta kolorystyka, która oddaje orzeźwiający, owocowy smak produktu. Zastosowaliśmy również gradient, dzięki czemu uzyskaliśmy wyrazisty kontrast z magentowym kolorem marki Goplana. Całą kompozycję uzupełniły apetyczne zdjęcia galaretek oraz składników muśniętych czekoladą. Dodaliśmy również dopiski, które podkreślają benefity nowej wersji kultowej Melli.

Mella_Goplana_projekt_opakowania_branding_03
Mella_Goplana_projekt_opakowania_branding_03
Mella_Goplana_projekt_opakowania_branding_03

Kontakt

Lookin'Good
Rybaki 34
87-100 Toruń, Poland

Cezary Kubiak

New Business
Phone:
 +48 502 634 072
Email: cezary@lookingood.pl

© Lookin'Good 2024

All rights reserved©