Esencja smaku tkwi… w projekcie!

Głównym zadaniem brandingowym było zbudowanie nowej kategorii produktowej. Listki Waflowe były częścią linii Z Serca Fabryki, którą wykreowaliśmy dla Fabryki Cukierniczej Kopernik. Teraz tworzą całkowicie nową kategorię – z własnym, unikalnym brandem. To znany produkt, z nieznaną historią, która stała się najważniejszym elementem nowego opakowania.

Listki Waflowe to połączenie kruchego, wypieczonego na złoto listka waflowego, ręcznie wyrabianego kremu i deserowej czekolady. Wypiekane według unikalnej receptury, której numer umieściliśmy na opakowaniu.

listki_waflowe_kopernik_projekt_opakowania_branding_wszystkie

Zdjęcia wykonane na potrzeby projektu oddają rzemieślniczy charakter produktu i pokazują jego prawdziwą naturę.

Koncept opakowania to storytellingowa opowieść o produkcie. Jego „kraftowy” charakter oddają elementy graficzne nawiązujące do starych etykiet produktowych i mocna typografia. Całość projektu została utrzymana w tajemniczym klimacie, który doskonale opisuje miejsce, w którym wypiekane są Listki Waflowe – Naszej Waflarni.

listki_waflowe_kopernik_projekt_opakowania_branding
listki_waflowe_kopernik_projekt_opakowania_branding_01
listki_waflowe_kopernik_projekt_opakowania_branding_03
listki_waflowe_kopernik_projekt_opakowania_branding_02
listki_waflowe_kopernik_projekt_opakowania_branding_detal01
listki_waflowe_kopernik_projekt_opakowania_branding_detal2

Oprócz opakowań stworzyliśmy dedykowany KV, który przełożyliśmy i zaadaptowaliśmy na wszystkie materiały trade’owe, POS, karton, display, stand, ulotki oraz reklamy prasowe. To spójne wizualnie wsparcie sprzedaży, które buduje świadomość na poziomie B2C i B2B. Jest też niezbędne podczas każdej akcji promocyjnej.

Zajęliśmy się również kampanią wprowadzającą Listki Waflowe do przestrzeni online – w kanałach social media na Facebooku oraz Instagramie, gdzie poprowadziliśmy akcję promocyjną pod hasłem: „Esencja smaku tkwi w prostocie” i skupiliśmy się na pokazaniu wyróżników, które pozycjonują produkt w kategorii premium.

Na potrzeby wszystkich działań contentowych zrealizowaliśmy sesję zdjęciową.

Zdjęcia wykonało studio Food Content.

listki_waflowe_kopernik_projekt_opakowania_branding_fotografia_1
listki_waflowe_kopernik_projekt_opakowania_branding_fotografia_2

Kontakt

Lookin'Good
Rybaki 34
87-100 Toruń, Poland

Cezary Kubiak

New Business
Phone:
 +48 502 634 072
Email: cezary@lookingood.pl

© Lookin'Good 2024

All rights reserved©