Co robimy

BRANDING
Prawdziwa marka to ta, która spełnia życzenie konsumenta. Każdą z nich budujemy tak, żeby codziennie spełniała tych życzeń jak najwięcej. Wyzwalała pozytywne emocje. Trwale zapisywała się w pamięci. Była silna i autentyczna. Stanowiła sumę naszych najlepszych doświadczeń.

Branding
Naming
Strategia Marki
Komunikacja Marki
Komunikacja Marki online

MARKETING
Początkiem wszystkich działań marketingowych jest przemyślana strategia. Na jej podstawie powstaje skuteczna taktyka działania. Codziennie szukamy, badamy, obserwujemy. Chcemy bliżej poznać konsumenta i jego potrzeby. Każdy pomysł wymaga odrobiny cierpliwości. Szczególnie ten naprawdę dobry, który opowiada ciekawą historię.

Strategie Marketingowe
Kampanie Promocyjne
POSM
Social Media
Content Marketing i Copywriting

PROJEKTOWANIE
Lubimy dzielić się tym, co mamy w głowach. Każdy z projektów to połączenie naszych wizji, inspiracji i zaobserwowanych trendów. Wiemy, że opakowanie nie może być po prostu ciekawe, musi sprzedawać produkt. Trafiać w gust szerokiego grona konsumentów. To dlatego staramy się wyprzedzać ich oczekiwania i właściwie odpowiadać na potrzeby.

Corporate i Brand Identity
Projektowanie Opakowań
Projektowanie Materiałów Promocyjnych
Skład DTP
Doradztwo Produkcyjne

FOTOGRAFIA
Prezentacja produktu to jeden z najważniejszych elementów jego wizerunku. W fotografii każdy detal jest istotny. Ciekawa kompozycja, gra światłem, tworzące atmosferę rekwizyty. Naszą specjalnością są zdjęcia foodowe, które sprawiają, że „jedzenie oczami” nabiera dosłownego znaczenia.

Produkcja Sesji Fotograficznych
Fotografia Produktowa i Packshotowa
Fotografia Foodowa
Stylizacja
Postprodukcja Fotografii

Współpracowaliśmy z:

loga_belka_01

loga_belka_02

loga_belka_03

loga_belka_04

loga_belka_05

loga_belka_06

loga_belka_07

loga_belka_08

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!